سبد خرید 0
0

قوانین و مقررات یزد تخفیف

1- تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2- جهت عضویت در یزد تخفیف، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.

3- ثبت نام و عضویت دریزد تخفیف به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.

4- مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.

5- چنانچه یزد تخفیف در اختیار شخص دیگری قرار گیرد یزد تخفیف مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .

6- پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده یزد تخفیف نخواهد بود.

7- چنانچه عرضه‌کننده کالا یا خدماتی از ارائه خدمات و تخفیف اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد.

8- برگشت از خرید تابع ضوابطی است که در بخش مربوطه به اطلاع می رسد.

9- قیمت، تخفیف و سایر شرایط مرتبط به هر پیشنهاد به اطلاع اعضاء محترم می رسد و این شرایط بدون اعلام رسمی از طریق سایت غیر قابل تغییر خواهند بود . بدیهی است در صورت عدم استفاده از پیشنهاد در زمان تعیین شده وجه مربوطه قابل استرداد نمی باشد.

10- تضمین کالا و خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا و خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود.

11- در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات یزد تخفیف، اعضای یزد تخفیف می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از یزد تخفیف، کارکنان یا عرضه کنندگان کالا وخدمات اقدام نمایند.

12- یزدتخفیف  این حق را دارد که در هر زمان و پس از تسویه با اعضا، فعالیت های سایت یزد تخفیف را متوقف نماید. در این صورت اعضا حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

13- یکی از مهمترین عوامل ارتقای یزد تخفیف نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد،یزد تخفیف این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

14-یزد تخفیف و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیر فته‌اند.

15- مسئولیت عرضه کنندگان کالا و خدمات مطابق مفاد قرارداد فی مابین خواهد بود.

16- اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید مانند یزد تخفیف باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد اما یزد تخفیف مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.

17- تولید، خرید و فروش یزد تخفیف ها  بدون مجوز از یزد تخفیف ممنوع بوده و متخلفین مطابق قوانین تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت .